Firma MOTOLP została założona w 1992 i od samego początku zajmuje się sprzedażą części zamiennych i akcesoriów do motocykli, motorowerów oraz skuterów.

Sprzedaż Internetową, rozpoczęliśmy z początkiem 2004 roku poprzez serwis Allegro. Obecnie cały Nasz asortyment, możecie Państwo znaleźć aż w pięciu Sklepach Allegro.

Z końcem 2010 roku otworzyliśmy Nasz pierwszy Sklep Internetowy po adresem www.motolp.pl. Postaramy się w Nim umieścić wszystkie nasze pozycje magazynowe i umożliwić Państwu zakup towaru bez konieczności rejestracji w serwisie Allegro.

W 2017 rokuzakończyliśmy uzupełnianie sklepu dostępnymi towarami. Każdy nowy przedmiot w Naszym asortymencie będzie na bieżąco dodawany. Sklep uzyskał też nową szatę graficzną.

W 2019 roku po adresem www.goldwing.motolp.pl uruchomiliśmy Sklep Internetowy specjalizujący się w asortymencie do HONDY GL GOLDWING. Można w nim znaleźć części, akcesoria oraz chromowane akcenty do GL 1200 1500 1800.

Oferowane przez nas produkty mamy dostępne "od ręki" w naszych magazynach, przez co wszystkie zamówienia realizowane są na bieżąco.

Aby Państwa zakupy były łatwe i przyjemne, prosimy zapoznać się z REGULAMINEM SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ. Ułatwi to Państwu przyjemne zakupy, a Nam pozwoli na szybkie i profesjonalne zrealizowanie zamówienia. Prowadzimy wyłącznie sprzedaż poprzez Internet.

Odbiór osobisty zakupionego towaru jest możliwy w naszej siedzibie, w Rudzie Śląskiej, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z poniższym numerem:

• 575 906 490